خانه مشاوره تغذیه رایگان ویدیوها اخبار مقالات

آرژنین کمپلکس

بازگشت

تعداد بازدید : 9593 بار

آرژنین کمپلکس  موجود

شرکت سازنده: شرکت داروسازی و مکمل های غذایی حیاتی کارن

مزایای مصرف

آرژنین نقش های متفاوتی را در بدن ایفا می کند که از مهمترین آنها می توان به تقویت سیستم ایمنی، افزایش کارایی بدن خصوصاً در ورزشکاران و سلامت سیستم قلب و عروق اشاره نمود. آرژنین محرک ترشح برخی هورمون ها خصوصاً هورمون رشد و انسولین است. این دو هورمون برای عضله سازی ضروری هستند. در عین حال اسید آمینه آرژنین با تحریک سنتز اکسید نیتریک به انبساط عروق کمک نموده و در خون رسانی بهتر به مغز و عضلات موثر است. همچنین آرژنین برای سنتز کراتین که منبع انرژی در بدن می باشد ضروری است. با توجه به مطالب فوق مصرف آرژنین به ورزشکاران برای افزایش کارایی توصیه می شود.

مالات تنها اسیدی است که می تواند آزادانه از غشاء میتوکندری رد شده و وارد سیکل کربس شود و در تولید انرژی بصورت ATP نقش داشته باشد. سیترولین مالات ترکیبی است که بطور گسترده ای برای درمان خستگی عضلات استفاده می شود. این ماده در تولید بیشتر ATP و جلوگیری از سفتی عضلات و خستگی عضلات موثر است.

نحوه مصرف:

ورزشکاران روزانه 3 عدد قرص یک ساعت قبل از ورزش مصرف نمایند.

موارد احتیاط و منع مصرف:

افراد زیر 18 سال، زنان باردار و شیرده، افراد دارای سابقه بیماری قلبی، فشار خون، نارسایی کلیوی یا کبدی و یا افرادی که هر نوع داروی خاص به ویژه نیتروگلیسرین و داروهای درمان ناتوانی جنسی (ویاگرا) استفاده می کنند، قبل از مصرف این محصول با متخصص تغذیه یا پزشک مشورت نمایند.

مصرف این محصول در افراد مبتلا به تب خال مجازنمی باشد.

گالری محصول

محصولات مرتبط

ارسال نظر

برای ارسال نظر ابتدا وارد سایت شوید.!


 سلام جناب،علت مصرف ان قبل خواب چیست؟

12:17 | 1398/04/16


 جواببا سلام. هورمون رشد در اوایل شب ترشح می شود و مصرف این مکمل قبل از خواب به تحریک ترشح هورمون رشد کمک می کند .

2019-07-20 07:48:32


 این محصول رو میشه همراه با آمینو وی و گلوتامین مصرف کرد؟ یعنی به صورت همزمان.

01:42 | 1397/10/17


 جوابسلام. بله می توانید همزمان مصرف کنید و نه تنها مشکلی ندارد بلکه اثربخشی آنها بیشتر نیز می شود.

2019-01-12 10:57:21


 فرق این مکمل با ال آرژنین چیه؟

06:37 | 1397/06/08


 جوابسلام. مکمل آرژنین خالص حاوی ال _آرژنین است اما آرژنین کمپلکس حاوی دی- آرژنین مالات است که جذب سریع تری نسبت به ال- آرژنین دارد همچنین حاوی سیترولین مالات نیز می باشد که پیش ساز آرژنین در بدن است. آرژنین کمپلکس نسبت به ال- آرژنین اثر بیشتری در افزایش خون رسانی و ترشح هورمون رشد دارد همچنین مصرف آن در بهیود گرفتگی عضلات موثر است.

2018-09-02 10:09:03