تاریخچه

شرکت داروسازى کارن فعالیت خود را از سال 1378 به عنوان اولین شرکت تولید کننده مکمل هاى دارویى، غذایى، ورزشى و فرمولاهاى انترال، آغاز کرد و هم اکنون با 18 خط تولید و بیش از 160 نوع مکمل، دارو و فرمولاى مختلف یکى از خوشنام ترین برندهاى مکمل در میان محصولات داخلى و خارجى کشور می باشد.
 
 از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف مجموعه کارن است، این شرکت علاوه بر مجوزهاى لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و وزارت صنایع و معادن، گواهینامه هاى ISO9001 ،  HACCP، ISO 22000، ISO14001 ،DQS آلمان، GC MARK و HALAL  را دریافت نموده و بعد از سال ها کسب تجربه و اعتبار، با دریافت گواهینامه GMP  در سال 1395، به صنعت فاخر داروسازی کشور وارد شد و خط جامدات خود را در فضایی با متراژ بیش از 10000 متر مربع به بهره بردارى رساند.
 
داروسازی کارن از نمیه اول سال 1397 تولید چندین دارو در گروه های مختلف را آغاز کرد.
لازم بذکر است یکى از پیشرفته ترین و بزرگترین خطوط سافت ژل منطقه متعلق به شرکت داروسازى کارن است.
 
 
محصولات داروسازی کارن به طور کلی در چهار گروه مکمل های ورزشی، تندرستی، بیمارستانی و دارو طبقه بندی می شود.
 
مکمل هاى ورزشى شرکت کارن تحت برند PNC تولید می شوند که  قدیمى ترین و خوشنام ترین برند مکمل هاى ورزشى در ایران است و سال ها است که مورد تایید و استقبال متخصصین تغذیه ورزشى،  پزشکان طب ورزشی، تیم هاى ملى و باشگاهى قرار گرفته است.
تمامی مکمل های PNC مورد تایید سازمان غذا و دارو بوده و از سمت فدراسیون پزشکی و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ مورد تایید قرار گرفته اند.
 
هم اکنون شرکت کارن با تولید بیش از59 مکمل تندرستی یکی از پیشروان این عرصه می باشد و مکمل های تندرستی کارن در سه گروه ارتقاء سلامت، کاهش وزن، افزایش وزن (کودک و بزرگسال) تولید می شوند.
 دو مکمل شناخته شده و محبوب اسلیم لست و گین آپ کودک از اولین مکمل هاى تندرستى کارن هستند.
 
فرمولاهاى آماده گاواژ تولید شده در شرکت داروسازى کارن تحت عنوان انترامیل اولین فرمولاى گاواژ تولید شده در کشور مى باشد که با هدف کمک به وضعیت نامناسب تغذیه بیماران بسترى در بخش هاى مراقبت هاى ویژه، با کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجى و قیمت مناسب به بازار عرضه شده و هم اکنون با کسب رضایت و تایید متخصصین تغذیه و مراقبت هاى ویژه محبوب ترین و پر مصرف ترین فرمولاى گاواژ در ایران مى باشد. 
با توجه به نیاز بیمارستان ها و بنا به درخواست متخصصین، محصولات هیلاژن، پیورپروتئین و کالرى میل نیز به سبد محصولات بیمارستانى کارن اضافه شده و هم اکنون در کنار انواع انترامیل جزو محصولات محبوب و پرفروش شرکت مى باشند.
 
در حال حاضر 13 دارو تولید و در سراسر کشور در حال توزیع مى باشند و بیش از 47 دارو دیگر در دست تولید قرار دارند.
 
 
آنچه ما را متمایز می کند
 
  1. واحد مشاوره شرکت كارن با هدف ایجاد پل ارتباطی میان مشتری و شرکت با نام صدای مشاور به طور رسمی کار خود را از مهر ماه 1384 آغاز کرد. در این بخش کارشناسان تغذیه پاسخگوي سوالات مشتریان در زمینه معرفی، انتخاب و نحوه مصرف محصولات و همچنین پیشنهاد راهکار مناسب برای مشکلات احتمالی هستند
به منظور تسهیل ارتباط مخاطب با مشاوران امکان برقرای ارتباط به دو صورت آنلاین(اینستاگرام و سایت) و تلفنی وجود دارد.
 
  1. باشگاه مشتریان کارن در سال 1397 با هدف افزایش رضایت و وفاداری مشتریان تاسیس شد و تا امروز بیش از 6000 عضو فعال دارد. مشتریان کارن با عضویت در این باشگاه می توانند از خدمات و جوایز شرکت بهره مند شوند.
 
      3. واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات