خانه مشاوره تغذیه رایگان ویدیوها اخبار

درباره ما

بازگشت

شرکت داروسازی و مکمل های غذایی-حیاتی کارن


 

تاریخچه

شروع فعالیت و تولید مکمل:

شرکت داروسازى کارن به عنوان اولین شرکت تولید کننده مکملهاى دارویى، غذایى، ورزشى و فرمولاهاى انترال، فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نموده و هم اکنون با 10 خط تولید و بیش از 130 نوع مکمل و فرمولاى مختلف یکى از خوشنام ترین برندهاى مکمل در میان محصولات داخلى و خارجى موجود در بازار مى باشد.

 

اخذ گواهینامه هاى لازم و تولید دارو:

 از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف مجموعه کارن مى باشد، این شرکت علاوه بر مجوزهاى لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و وزارت صنایع و معادن، گواهینامه هاى ISO9001 ،  HACCP، ISO 22000، ISO14001 ،DQS آلمان، GC MARK و HALAL را دریافت نموده و بعد از سالها کسب تجربه و اعتبار، با دریافت گواهینامه GMP در سال 1395، به صنعت فاخر داروسازی کشور ورود نموده و در فضاى بیش از 10000 متر مربع خط جامدات خود را به بهره بردارى رسانده است.

همچنین یکى از پیشرفته ترین و بزرگترین خطوط سافت ژل منطقه در شرکت داروسازى کارن به بهره بردارى رسیده و برنامه ریزی­هاى لازم جهت تولید چندین دارو، در نیمه اول سال 1397 در این خط انجام شده است.

شرکت داروسازى کارن با بهره مندى از مدیران متخصص و متعهد و با پشتوانه نیروهاى فنى و تخصصى با تجربه در بخشهاى تولید و تحقیق و توسعه، سرمایه هاى انسانى لازم براى دست یافتن به چشم انداز و ماموریت خود به شرح ذیل را فراهم نموده است.

 

چشم انداز:

تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده مکمل هاى غذایى در ایران و خاورمیانه و یکى از برترین تولید کنندگان دارویى کشور با شهرت به کیفیت.

 

ماموریت:

تولید محصولات با کیفیت و سالم با پایبندی به شعار"تعهد به کیفیت" در تولید، به منظور ارتقای کیفیت زندگی و سلامت افراد جامعه

 

محصولات:

مکمل هاى ورزشى شرکت کارن با برند PNC قدیمى ترین و خوشنام ترین برند مکمل هاى ورزشى در ایران و مورد تایید متخصصین در امر تغذیه ورزشى،  پزشکان مشغول در حوزه ورزش، تیم هاى ملى و باشگاهى و فدراسیون هاى ورزشى از جمله فدراسیون پزشکى ورزشى مى باشد.

در تولید این محصولات همواره نیاز جامعه ورزش، تاثیرگذارى مکمل در پژوهش هاى علمى انجام شده و سلامت محصول مد نظر مدیران شرکت کارن و از رموز موفقیت این برند بوده است. 

 

فرمولاهاى آماده گاواژ تولید شده در شرکت داروسازى کارن تحت عنوان انترامیل اولین فرمولاى گاواژ تولید شده در کشور مى باشد که با هدف کمک به وضعیت نامناسب تغذیه بیماران بسترى در بخش هاى مراقبت هاى ویژه، با کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجى و قیمت مناسب به بازار عرضه شده و هم اکنون با کسب رضایت و تایید متخصصین تغذیه و مراقبتهاى ویژه محبوب ترین و پر مصرف ترین فرمولاى گاواژ در ایران مى باشد

با توجه به نیاز بیمارستان ها و بنا به درخواست متخصصین، محصولات هیلاژن، پیورپروتئین و کالرى میل نیز به سبد محصولات بیمارستانى کارن اضافه شده و هم اکنون در کنار انواع انترامیل جزو محصولات محبوب و پرفروش شرکت مى باشند.

 

مکمل لاغرى اسلیم لست و مکمل افزایش وزن کودکان گین آپ دو محصول خوشنام و محبوب از اولین مکمل هاى تندرستى کارن مى باشند. هم اکنون شرکت کارن با بیش از 20 محصول در حیطه هاى کاهش وزن، افزایش وزن و ارتقاء سلامت یکى از پیشروان این عرصه است.

 

در حال حاضر پنج محصول دارویی  سولفاسالازین، والسارتان،  کارنولیپ (ارلیستات)، پرگابالین و کارنوفن (ایپوبروفن) تولید و در سراسر کشور در حال توزیع مى باشند و بیش از 40 دارو دیگر در دست تولید قرار دارند.


واحد مشاوره شرکت كارن کار خود را به طور رسمی از مهر ماه سال 1384 آغاز کرده است. این بخش در واقع با نام صدای مشاور پل ارتباطی مشتریان و شرکت می باشد. در این بخش کارشناسان تغذیه پاسخگوي سوالات مشتریان در زمینه معرفی، انتخاب و نحوه مصرف محصولات و همچنین پیشنهاد راهکار مناسب برای مشکلات احتمالی هستند.

 

باشگاه مشتریان کارن در راستای مشتری مداری و برنامه وفاداری در در سال 1397 تاسیس شده است، هم راستا با شروع به کار باشگاه مشتریان کارن، مشاوره آنلاین کارن به منظور سهولت برقرای ارتباط  نیز راه اندازی گردید.

در راستای مشتری مداری و برنامه وفاداری در در سال 1397 تاسیس شده است، هم راستا با شروع به کار باشگاه مشتریان کارن، مشاوره آنلاین کارن به منظور سهولت برقرای ارتباط  نیز راه اندازی گردید.