ابستاپ

ابستاپ بازگشت

ابستاپ  موجود
  • قیمت : 1.612.500 ریال 60 عدد کپسول

شرکت سازنده: شرکت داروسازی و مکملهای غذایی- حیاتی کارن

 

ترکیبات:

  •  فیبرهای محلول (فیبر گلوکومانان، فيبر چیتوزان و فيبر سيب)
  •  پیکولینات کروم و بی تارتارات کولين
  •  اينوزيتول و ال- متيونين
  •  عصاره چای سبز
  •  ال- کارنیتين
  •  کافئین

 

 موارد مصرف:

  •  افزایش متابولیسم (سوخت و ساز) و چربی سوزی
  •  کنترل اشتها
  •  کاهش کلسترول

 

روش مصرف:

یک عدد کپسول قبل از هر وعده غذایی اصلی (روزانه 3 کپسول) همراه یک لیوان آب مصرف شود.

 

موارد منع مصرف:

• از مصرف همزمان سه کپسول خودداری شود.

در موارد زیر، مصرف زیر نظر پزشک مجاز می باشد:

• افراد مبتلا به بیمار یهای کبدی، کلیوی، بیماران قلبی، اختلالات غده تیروئید و یا مبتلا به فشار خون بالا

• بیماران دیابتی وابسته به انسولین

• افراد دارای سابقه تشنج

• زنان باردار و شیرده

• افراد زیر ١٨ سال

 

 

١.فیبرها:

یک رژیم غذایی غنی از فیبر موجب حفظ وزن مطلوب بدن و کاهش وزن می شود.

از جمله فيبرهای محلول که امروزه در صنايع غذايی کاربرد وسيعی دارند گلوکومانان، کیتوزان و پسيليوم قابل ذکر می باشند.

نقش فیبرهای محلول: این فیبرها ویسکوزیته و قابلیت جذب آب بالایی دارند و در معده حجیم می شوند. بنابراین موجب احساس سيری می شوند. از سوی دیگر نتایج بررسی های انجام گرفته نشان  می دهند که مصرف فيبرهای محلول به دليل تشکيل شبکه ژلاتينی در روده و کاهش سطح جذب چربیها ، با کاهش کلسترول LDL  خون همراه است. فیبرهای محلول سبب کاهش کلسترول سرم و کلسترول LDL می شوند. فیبرها در روده به اسیدهای صفراوی متصل شده و از بازجذب این اسيدها جلوگیری می کنند. این امر موجب می شود که کبد به منظور سنتز صفرا، کلسترول بیشتری را از خون برداشته و از این طریق میزان کلسترول خون کاهش می یابد. علاوه بر اين، باکتر یهای موجود در کولون با تخمیر فیبرهای محلول باعث تولید استات، پروپیونات و بوتیرات می شوند. اين ترکيبات پس از جذب، سنتز کلسترول را مهار می کنند. یکی دیگر از خواص فیبر، جلوگیری از یبوست است؛ فیبر در روده خاصیت جذب آب داشته و با تشکیل توده شبه ژلاتینی و افزايش حجم مواد دفعی، باعث تحريک حرکات دستگاه گوارش و متعاقب آن افزايش احساس دفع می گردند. خاصیت جذب آب و تشکیل توده ژلاتینی اين ترکيب در روده، موجب می شود که قند موجود در غذاها با سرعت کمتری جذب گردد و از افزايش ناگهانی و بيش از حد قند خون جلوگيری می نمايد.

 

٢. چای سبز:

بررسی ها و شواهد نشان می دهند که چای سبز سبب ارتقا سطح سلامتی می گردد. در عین حال با افزایش اکسیداسیون چربی در بدن سبب بهبود پروفایل چربی خون می شود و با افزایش میزان متابولیسم پایه از بروز چاقی جلوگیری می کند. همچنین عصاره چای سبز از بروز سرطان پیشگیری می نماید.

 

٣. کافئین:

ترکیبی است که سبب افزایش ترموژنز و اکسیداسیون چربیها می شود. کافئین سبب مهار شدن آنزیم فسفودی استراز می شود. این آنزیم AMP حلقوی ( cAMP) درون سلولی را تجزیه می کند. همچنین کافئین در برابر اثر تنظیمی منفی آدنوزین در افزایش ترشح نورآدرنالین خاصیت آنتاگونیستی دارد. این اثر ترموژنز و افزایش اکسیداسیون چربی توسط کافئین در همراهی با کاتچین های موجود در چای سبز افزایش  می یابد که ناشی از مهار آنزیم کاتکول ‑Oمتیل – ترنسفراز (COMT) است.

 

۴. کولين:

اين ترکيب از مواد ضروری بدن بوده و عملکردهای متعددی در بدن دارد. اين ماده در غشای سلولی به صورت ترکيبات فسفوليپيدی حضور دارد. کولين پيش ساز استيل کولين، فسفوليپيدها (لسيتين)، اسفنگوميلين و ... می باشد. بر اساس مطالعات متعدد، کولين نقشی اساسی در انتقال و متابوليسم چربیها و کلسترول ايفا می کند.

 

۵. اينوزيتول:

در متابوليسم بدن وظايف مهمی را برعهده دارد. علاوه بر نقش آن در متابوليسم ترکيبات مختلف به ويژه چربیها، اين ماده فعال کننده آنزيم فسفوليپاز "C" می باشد.

 

۶. اسيدآمينه متيونين:

اين اسیدآمینه در بدن با افزوده شدن گروه آدنوزيل، به S- آدنوزيل متيونين تبديل می گردد. اين ماده مهمترين ناقل گروه متيل در بدن بوده و در بسياری ازواکنشهای ترانس متيلاسيون نظير واکنشهای ساخت فسفوليپيدها، کولين، بتائين و متابوليسم چربیها موثر است.

 

٧. كروم:

اين ماده در بسياری از مسيرهای متابوليکی به عنوان کوفاکتور موثر می باشد. از جمله تاثيرات اين ترکيب میتوان به تاثير بر متابوليسم درشت مغذ يها شامل کربوهيدرات ها، پروتئينها، چربیها و نيز سنتزاسيدهای نوکلئيک و بيان ژن اشاره داشت. از مهمترين اثرات کروم تاثير آن در کاهش مقاومت به انسولین می باشد.

اين ماده با افزايش تعداد رسپتورهای انسولين، تاثیر انسولين را افزايش می دهد. به دليل نقش محوری انسولين در متابوليسم، کمبود اين ماده موجب اختلال در متابوليسم درشت مغذ يها  می گردد. بر اساس برخی مطالعات، مصرف مکمل کروم موجب کاهش سطح تر ی گليسريد، کلسترول LDL خون گردیده و به افزایش HDL منجر می شود.

 


در صورت تمایل به اشنایی با ترکیبات ابستاپ و نقش هریک در کاهش وزن بر روی لینک کلیک کنید.

گالری محصول

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی: *
موبایل:
پرسش مورد نظرتان را وارد نمایید: *

 نیکی سجادی


 سلام من کربو فیت با ابستاپ میتونم همزمان مصرف کنم .برای افزایش متابولیسم و چربی سوزی بیشتر مد نظرم هست. ۶۵ کیلو هستم ۱۰ کیلو میخوام کاهش وزن داشته باشم .ولی پرخور نیستم .داروخانه به من کربوفیت داد ولی تعریف ابستاپ هم خیلی شنیدم .اگه میشه راهنماییم کنید

12:52 | 1399/05/25


 جوابسلام می توانید همزمان مصرف کنید. جهت چربی سوزی نوصیه می شود از ال کارنیتین نیز استفاده کنید.

2020-08-15 14:28:02

 سارا امامی


 هیر نوتری .سلام.من ریزش مو داشتم و ناخن هامم رشدشون خیییلی کم بود .دکتر خسرویان به من هیر نوتری معرفی کرد .گرفتم علاوه بر مو و ناخن ، پوستمم شاداب کرد .خیییلی خوبه .قیمتشم نسبت به بقیه خییییلیییی مناسب

11:06 | 1399/01/24


 جواب مرتضی حسینی


 من از ابستاپ استفاده کردم. دورانی که باشگاه می رفتم. راحتی ۳ کیلو کاهش وزن داشتم

05:46 | 1399/01/23


 جواب زیبا حسینی


 استاپ کارن عالی واسه کاهش اشتهاااا و چربی سوزییییی ????????????

03:25 | 1399/01/23


 جواب هانیه سیاوش


 اولین بار داروخانه بهم معرفی کردو منم اعتماد کردمو استفاده کردم عالی بود. هم اشتهای رو کنترل کرد و هم وزنمو خیلی خوب آورد پایین

03:10 | 1399/01/23


 جواب نازنین


 ابستاپ رو میشه هم زمان با کربوفایت قبل از غذا مصرف کرد ؟

01:30 | 1399/01/23


 جواب شایان انصاری


 با سلام مصرف مکمل های چربی سوز شرکت کارن با مکمل گلوتامین تداخل دارد؟ و کدام چربی سوز برای ورشکاران بهتر است؟

01:47 | 1398/10/22


 جواببا سلام. با تشکر از توجه و همراهی شما . دوست عزیز خیر تداخلی ندارد . برای چربی سوزی می توانید از مکمل هایی نظیر کافئین ، ال کارنتین و CLA استفاده نمایید . موفق باشید

2020-01-12 16:16:37


 سلام بین محصولات چربی سوز کدام یک برای ناحیه شکم و پهلو مردان بهتر و قویتر است؟

06:30 | 1398/04/15


 جواببا سلام. دوست عزیز برای کاهش توده چربی در ناحیه شکم و پلو در کنار انجام تمرینات ورزشی مناسب می توانید از مکمل سی ال ای شرکت داروسازی کارن استفاده نمایید

2019-07-20 07:53:03


 سلام اول اینکه آیا امکان سفارش آنلاین محصولاتتون هست؟ و دوم اینکه همراه این محصول برای حفظ توده عضلانی چه مکملی و پیشنهاد میدید؟ من شیراز هستم و نتونستم تو داروخانه ها این محصول و گیر بیارم لطفا راهنمایی کنید ممنون

11:42 | 1397/09/04


 جوابسلام. در حال حاضر فروش آنلاین نداریم. از داروخانه های منتخب که در سایت کارن لیست شده است، خرید نمایید. مصرف مکمل ایزووی یا پیورپروتئین توصیه می شود.

2018-11-26 06:45:28